Wij maken gebruik van cookies om uw bezoek aan Badmintonplanet.nl nog makkelijker te maken. Als u onze website bezoekt, gaat u akkoord met deze cookies.
De RSL M13 Serie 7 7870 is Medium flexibel en Even balanced. Het racket komt uit de serie van RSL en heeft een lengte van 67.5 CM.
Badmintonplanet kan de RSL M13 Serie 7 7870 zo aanpassen dat deze perfect bij je past. Kies de bespanning en/of de grip als je het racket bestelt.
De professionele bespanners van Badmintonplanet bespannen je RSL M13 Serie 7 7870 op de beste machines en weten alles over je racket en de snaren!
De maximale geadviseerde bespankracht van dit racket is 11.5 kilo. Indien de door jouw gekozen bespankracht hoger is dan deze kilo’s vervalt de garantie van je racket. Merk zelf het verschil en kies de opties die het beste bij je passen.
Merk | RSL |
---|---|
Hoes | nee |
Bladvorm | Isometrisch |
Kleur | Geel, Zilver, Zwart |
Maximale bespankracht in KG | 11.5 |
Materiaal | High Modulus Graphite |
Gewichtsverdeling | Even balanced |
Frame lengte in cm | 67.5 |
Flexibiliteit | Medium flexibel |
Gewicht in Gram | 84 |
De RSL M13 Serie 7 7870 is het meest gangbare model uit de Rsl badmintonracket collectie. Met het gewicht in het midden en daarbij een medium flexibele steel is het voor u als badmintonspeler gemakkelijk om de shuttle veel kracht mee te geven. Bent u op zoek naar een allround top frame? Zoek dan niet verder en bestel deze RSL M13 Serie 7 7870.
Badmintonplanet levert de RSL M13 serie 7 7870 standaard bespannen in een bijpassende rackethoes.