Wij maken gebruik van cookies om uw bezoek aan Badmintonplanet.nl nog makkelijker te maken. Als u onze website bezoekt, gaat u akkoord met deze cookies.
De Victor A190 Zwart Wit is een schoen gemaakt van met een zool van Rubber. Dit is een geschikte schoen als je op zoek ben naar Comfort. De midsole maakt gebruik van ENERGYMAX 3.0 techniek. Deze schoen bestaat uit de kleur(en) Oranje, Wit, Zwart. Deze schoen is geschikt voor Heren, Unisex.
EAN | 4005543957428 |
---|---|
Merk | Victor |
Geslacht | Heren, Unisex |
Schoeneigenschap | Comfort |
Midsole | ENERGYMAX 3.0 |
Kleur | Oranje, Wit, Zwart |
Zool | Rubber |
De Victor A190 Zwart / Wit is een fijne badminton schoen die er ook nog goed uitziet. Doordat de schoen beschikt over het ENERGYMAX 3.0 systeem wordt de impact van blessure gevoelige bewegingen op uw lichaam geminimaliseerd. Daarbij zorgt de stevige buitenkant ervoor dat de kans op omklappende enkels verkleint wordt.